Життя – мов спалах

В історію нашого славного тисячолітнього міста 1 січня 2016 року відтепер вписано чорним рядком. Два роки тому біля Маріуполя Донецької області, захищаючи Україну, під час обстрілу героїчно загинув наш земляк, випускник 5 школи – Сашко Коваль. 19 лютого 2017р. на сесії Хотинської районної ради, учаснику Майдану, бійцю добровольчого полку "Азов" Олександру Ковалю посмертно присвоїли звання "Почесний громадянин Хотинського району".

Разом із родиною Сашка, його друзями і знайомими сумуємо і ми, всі, кому не байдужа доля нашої країни, майбутнє дітей і онуків. Пам'ять про Олександра Коваля – нашого випускника, який поклав життя за мирне небо над нашою головою, завжди буде жити в наших серцях. Царство Небесне герою!

Переглядів: 581 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0