Хотинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Хотинської міської ради Чернівецької області

Наказ

03.09.2019                             м.Хотин                            №_________

Про створення

робочої групи НАССР

На виконання Законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», наказу Мінагрополітики України від 01.10.2012 року №590 «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)»

Наказую :

1.Створити робочу групу  НАССР щодо розробки впровадження і підтримки процедури забезпечення безпеки, заснованих на принципах НАССР у складі :

Голова групи  -   Осіпова О.О. , заступник директора з виховної роботи;

Члени групи :   Гончарюк В.Г. – завгосп школи

Марчишин О.В. – медсестра школи

Юсинчук О.І.      – кухар

Унгурян Л.М.      – підсобний робітник

2.Робочій групі НАССР :

2.1.Підготувати пакет офіційної документації з вимогами щодо безпеки та якості продукції, розробити необхідні форми документування.

2.2.Забезпечити надійне і достовірне функціонування системи НАССР і проводити регулярну роботу по впровадженню відповідних форм документування, яка підтверджує функціонування системи НАССР.

2.3.Затвердити функції робочої групи НАССР в школі і робочий план розподілом обов’язків між членами робочої групи .

2.4.Робочій групі НАССР проводити аналіз безпеки і якості продукції, що готується в харчоблоці школи , ефективності системи НАССР

3.Слободян А.В. розмістити даний наказ на сайті школи .

4.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою .

Директор школи                                       С.Л.Анісімова

з наказом ознайомлені :