Інформаційна довідка

Повна назва освітньої установи Хотинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Хотинської міської ради Чернівецької області (скорочена назва: Хотинська  ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
Індекс та повна поштова адреса 77300, Чернівецька область, м. Хотин, вул. Хіміків, 20
Телефон, факс немає
Сайт школи http://khot-shkola5.ucoz.ua
Eлектронна пошта school5kalush@gmail.com
Директор школи Кусень Мирослав Васильович
Мови навчання  українська
Іноземні мови   англійська,
    польська
Профілі навчання поглиблене вивчення географії та економіки, економічний
Кількість учнів 650
Кількість класів 25
Наповнюваність 26
Групи продовженого дня 3
Форма навчання денна
Умови для осіб з особливими освітніми потребами забезпечено безперешкодний доступ до приміщення школи для осіб з особливими освітніми потребами (пандус);

В школі функціонує 10 інклюзивних класів, в яких навчається 17 учнів. У 2017 році створена сенсорна кімната.

Платні освітні послуги заклад платних освітніх послуг не надає
Додаткові  освітні послуги  (на безкоштовній основі) Заняття для дітей п’ятирічного віку «Школа розвитку»
Медичне обслуговування учнів та відповідні умови для його організації У закладі функціонує медичний кабінет. 1,5 штатної одиниці шкільної медичної сестри.