ЗНО та ДПА

ЗНО

ЗНО відбудеться за будь-яких обставин!

Просто про ЗНО 2020 : https://www.youtube.com/watch?v=rFVrxwEHlLs&feature=youtu.be

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році пройде з дотриманням соціального дистанціювання та з використанням засобів індивідуального захисту.

▪ Дати проведення ЗНО залежатимуть від завершення карантину.
Якщо карантин завершиться до початку червня, основна сесія тестування пройде між 25 червня та 17 липня. Якщо карантин триватиме до початку серпня, ЗНО відбудеться з 17 серпня до 4 вересня. Вступна кампанія в українських університетах також відповідно зміниться.

▪Формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році не зміняться.
За правилами під час складання ЗНО в аудиторії перебуває максимум 15 учасників та 2 інструктори. Обов’язковою є дистанція 1,5 метри між учасниками в аудиторії, яка, безумовно, буде дотримана у зв’язку з епідемією. Соціальне дистанціювання також буде забезпечене і біля входу в приміщення, у якому проходитиме тестування, щоб уникнути скупчення людей.

▪ Без змін залишаться кількість тестів та їхній зміст.
Кожен учасник може скласти максимум 4 тести, а кількість завдань у них, які ґрунтуються на матеріалі, що вивчається у квітні-травні 11 класу, мізерно мала. Таке завдання може бути лише одне на весь тест, тому передруковувати тираж тестових зошитів через таку малу кількість завдань недоцільно. Модель ранжування результатів тестування знижує вплив зовнішніх факторів і УЦОЯО зможе статистично згладити певні прогалини у підготовці учасників через карантин.

▪ У зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції усі учасники ЗНО та інструктори будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками. Приміщення будуть провітрювати та дезінфікувати.

▪ Учасники, які контактували з хворими або самі інфікувались коронавірусом, зможуть скласти ЗНО під час додаткової сесії, коли одужають або вийдуть із самоізоляції. У разі, якщо через ізоляцію чи хворобу вони будуть змушені пропустити і додаткову сесію тестування, вони будуть звільнені від ЗНО за станом здоров’я. Таке правило діяло і раніше для людей з низкою захворювань. Для таких категорій абітурієнтів в умовах вступу до університетів передбачені окремі особливості та форми проведення вступних іспитів.

Міносвіти нагадує, що ЗНО відбудеться за будь-яких обставин!

Зовнішнє незалежне оцінювання в залежності від термінів карантину може відбутися з 25 червня по 17 липня або з 17 серпня по 4 вересня.

Про це у відеозверненні сказав заступник міністра освіти та науки Єгор Стадний.

“Карантин вніс зміни в навчальний процес, але ЗНО відбудеться за будь-яких обставин. Якщо карантин завершиться до початку червня, то основна сесія ЗНО відбудеться між 25 червня та 17 липня. Якщо карантин триватиме до початку серпня, основна сесія ЗНО відбудеться між 17 серпня та 4 вересня”, – сказав Єгор Стадний.

Він додав, що ЗНО дозволяє забезпечити прозорий та чесний вступ до закладів вищої освіти, і в умовах пандемії є більш безпечним варіантом вступних випробувань, ніж екзамени.

“Минулого року на бакалаврат вступило 145 тисяч абітурієнтів, кожен з них подавав по кілька заяв, загалом 900 тис. заяв. 70% з них були подані до університетів семи міст — Києва, Харкова, Львова, Дніпра та Одеси. Якби хтось наважився скасувати ЗНО, сотні тисяч абітурієнтів та їхніх батьків їздили б в інші міста для складання вступних іспитів. Вони в великій кількості збиралися б в аудиторіях. А ЗНО – це 15 учасників та два інструктори в аудиторії і щонайменше 1,5 метри відстані між ними. Тим паче ЗНО складають переважно за місцем проживання, тому ЗНО відбудеться за будь-яких умов”, – сказав Стадний.

Заступник міністра закликав 11-класників використати карантин для підготовки до ЗНО. Це можна робити як самотужки, так і завдяки онлайн курсам, а також урокам на телеканалах Київ, Рада та YouTube Міністерства освіти та науки.

Четвер, 21.01.2021, 16:33
Вітаю Вас Гість

Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Посилання

 • Статут
 • Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітит
 • Відомості про кількісні та якісні показники кадрового забезпечення
 • Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами
 • Відомості про кількісні та якісні показники матеріально-технічного забезпечення закладу освіти
 • Відомості про навчально-методичне та інформаційне забезпечення освітньої діяльності
 • Управління освіти Хотинської РДА
 • Хотинський районний методкабінет
 • Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА
 • Статистика


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0