Гуртки

Хореографічний гурток «Мрія»

Дає змогу оволодіти основами народно-сценічного танцю та масовими популярними форматами.

Виховує танцювальність, музичність, емоційне виховання, координацію рухів та артистизм.

Гурток праці «Фантазія»

Формує духовні і моральні загальнолюдські цінності засобами декоративно-прикладного мистецтва.

Учні мають змогу засвоїти основні технічні прийоми та способи виконання різних виробів ДПМ. Сприяє розвитку творчої уяви, фантазії, естетичних смаків дітей.

Військово-патріотичний «Джура»

Відроджує історично-культурні традиції народу, формує майбутнього громадянина України, забезпечує духовний розвиток і фізичне здоров’я.

Гуртківці освоюють елементи народних єдиноборств, уміння стріляти із пневматичної зброї, подавати команди та діяти в строю, користуватись засобами індивідуально захисту, подавати першу медичну допомогу.

Понеділок, 14.10.2019, 19:47

«  Жовтень 2019  »