Методична робота

Методичні об'єднання
Атестація

До уваги вчителів!!!

Посилання на план самоосвіти вчителя:

Як вчителям вести класний журнал під час карантину – роз’яснення МОН

Міністерство освіти і науки пояснило, як вчителям вести класні журнали під час карантину.

Про це є в листі МОН до керівників освітніх департаментів та директорів шкіл.

“Рекомендуємо завершення заповнення шкільної документації, зокрема класних журналів у друкованому вигляді, відтермінувати до нормалізації епідеміологічної ситуації“, – зазначено в листі.

Міністерство пропонує облікувати робочі година вчителя, який веде дистанційне навчання, відповідно до навчально навантаження та розкладу занять. Розклад занять та робочі години на час дистанційного навчання рекомендують максимально наблизити до звичайних.

“Враховуючи те, що забезпечити виставлення оцінок та фіксації тем у журналі на паперових носіях за безпосередньої присутності учнів в режимі карантину не є можливим, виставлення оцінок та зазначення тем слід здійснювати відповідно до безпосередньо проведених навчальних занять у дистанційному режимі через електронні та інші наявні засоби“, – додали у відомстві.

Після закінчення дистанційного навчання оцінки слід буде перенести у звичайний класний журнал.

“Якщо технічні можливості не дозволяють провести оцінювання навчальних досягнень учнів дистанційно, рекомендуємо відтермінувати його проведення до завершення епідеміологічної ситуації”, – зазначили в МОН.

Окрім того, за рішенням закладу на час дистанційного навчання у класному журналі може зазначатися:

• тематика навчального матеріалу та домашніх завдань;
  • форми роботи (онлайн-консультації, відеоуроки, скайп-конференції, тестування тощо).
П`ятниця, 27.11.2020, 03:24

«  Листопад 2020  »