Методична рада

Хотинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5. "Методична студія" з підготовки проведення педагогічної ради «Стан методичного супроводу розвитку професійної компетенції вчителів школи, творче використання прогресивних технологій навчання та сучасних прийомів педагогічної техніки у процесі викладання, їх вплив на якість освітнього процессу»

Уроки з підготовки до педагогічної ради «Стан методичного супроводу розвитку професійної компетенції вчителів школи, творче використання прогресивних технологій навчання та сучасних прийомів педагогічної техніки у процесі викладання, їх вплив на якість освітнього процессу».

Хотинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5. Педагогічна рада із теми «Стан методичного супроводу розвитку професійної компетенції вчителів школи, творче використання прогресивних технологій навчання та сучасних прийомів педагогічної техніки у процесі викладання, їх вплив на якість освітнього процесу». Захист проектів творчих груп шкільних методичних об'єднань.

Четвер, 22.08.2019, 17:45

«  Серпень 2019  »