Методичні об'єднання

19 січня відбулося засідання вчителів ШМО природничо-математичного циклу за темою «Компетентність особистості – інтегрований компонент навчальних досягнень учнів».

По першому питанню виступила вчитель фізики Сержанюк О.В., яка презентувала свій досвід "Формування ключових і предметних компетентностей учнів під час оцінювання навчальних досягнень з фізики та астрономії", поділилась особливостями виставлення тематичних оцінок.

З другого питання виступила вчитель географії Майстрюк Г.М. – керівник ШМО, яка проаналізувала моніторинг якості знань учнів за І семестр та про участь і перемогу школярів у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади.

Директор школи Анісімова С.Л. внесла пропозицію виявляти школярів схильних до вивчення певного предмету,  проводити з ними індивідуальну роботу з поглибленого вивчення дисципліни.

Вчитель математики Краснюк А.В. розповіла про роль учителя у формуванні компетентностей школярів, звернула увагу на розвиток компетентностей вчителя із сучасними дітьми.

Учасник семінару відвідали урок  інформатики (вч. Шечук О.Д.) на тему «Розв’язування компетентнісних задач» у 8-Б класі.

Слухачі ШМО дали високу оцінку проведеному уроку, вдалому використанню форм і методів роботи. Зауважили,що урок був ретельно спланований і продуманий. На таких уроках будь-який учень може розвивати свої компетентності, реалізувати себе як творча особистість. При цьому відбувається також розвиток і вдосконалення самого вчителя.

Неділя, 18.02.2018, 02:07

«  Лютий 2018  »