Атестація

На підставі Типового положення про атестацію педагогічних працівників України організовано та проведено атестацію педагогічних працівників Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 у 2016-2017навчальному році. Атестаційна комісія прагнула протягом тестаційного періоду підійти з об’єктивністю в оцінюванні діяльності педагогів, комплексної оцінки професійної діяльності педпрацівників,  підвищення їхньої відповідальності за результат своєї роботи.
     Під час атестаційного періоду в школі були створені всі умови для успішного проведення атестації, своєчасно видані необхідні накази, розроблені та затверджені заходи з підготовки та проведення атестації. Атестація базувалася на принципах демократизму, колегіальності, доступності та гласності, неперервної самоосвіти й самовдосконалення.

І як підсумок усієї діяльності педагогів у міжатестаційний період з 06.03.2017р. по 13.03.2017р. пройшла декада «Я атестуюсь!». У рамках якої педагогами, що атестуються, проводилися відкриті уроки, позакласні заходи, творчі звіти.

Аналізуючи проведену роботу вчителями, що атестуються з впевненістю можна сказати, що     атестація педагогічних кадрів в школі пройшла якісно та результативно.

Заступник директора

з навчально-виховної роботи                                                З.С.Познякова

Переглянути презентацію                   Завантажити презентацію

Субота, 21.04.2018, 06:48