Під час атестаційного періоду в школі були створені всі умови для успішного проведення атестації, своєчасно видані необхідні накази, розроблені та затверджені заходи з підготовки та проведення атестації. Атестація базувалася на принципах демократизму, колегіальності, доступності та гласності, неперервної самоосвіти й самовдосконалення.

І як підсумок усієї діяльності педагогів у міжатестаційний період з 24.02.2020р. по 06.03.2020р. пройшла декада «Я атестуюсь!». У рамках якої педагогами, що атестуються, проводилися відкриті уроки, позакласні заходи, творчі звіти.

Аналізуючи проведену роботу вчителями, що атестуються з впевненістю можна сказати, що     атестація педагогічних кадрів в школі пройшла якісно та результативно.

Позакласний захід " Найрозумніший "

Заступник директора

з навчально-виховної роботи                                                З.С.Познякова

Переглянути презентацію                   Завантажити презентацію