Заходи, приурочені 100-річчю від дня народження великого українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського

28 вересня, у Хотинській ЗОШ №5 відбулися заходи, приурочені 100-річчю від дня народження великого українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського.
На відкритих заходах і виховних годинах учні молодшого віку ознайомилися з біографією письменника, його повчальними оповіданнями та цікавими казками.
«Несіть добро у світ життя!» - закликав учнів 4 класу урок позакласного читання (учитель Мельницька Н.В.).
На виховних годинах «Людина починається з добра» у 1-А та 3 класах учні знайомилися з творами педагога-гуманіста та інсценізували казки.
Різноманітний ігровий матеріал містив у собі урок-квест у 3 класі (учитель Фуштей І.С.).

Переглядів: 381 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0