Головна » 2019 » Травень » 2 » Захід, приурочений двадцять другому дню народження нашого вічно юного патріота Олександра Коваля

26 квітня у актовій залі Хотинської ЗОШ №5 усіх небайдужих зібрав захід, приурочений двадцять другому дню народження нашого вічно юного патріота, відданого захисника України Олександра Коваля. Учні та педагоги, мама героя Світлана Кондратюк уже вкотре переглядали до болю знайомі кадри відео, де Сашко у вишиванці танцює на випускному, світлини з Майдану, з вишколу у батальйоні «Азов». Гості заходу: керівник ветеранської організації ВО «Легіон свободи» Іван Попадюк, учасник Революції Гідності Андрій Алтухов, Іван Банар – відкрили присутнім нові сторінки біографії Сашка. Зокрема, Іван Попадюк розповів школярам, як важливо сьогодні бути сміливим і мати власну точку зору, бути інтелектуально і духовно багатим. Адже Олександр був саме таким. Після заходу команда «Хотинські козаки» разом із мамою Світланою Кондратюк поклали квіти до могили Сашка Коваля. Спи спокійно Герою, світлим янголом з неба допомагай нам будувати свою омріяну вільну і щасливу Україну, яку ти любив понад усе.
#хотинські_козаки #dzhura_2019

Переглядів: 132 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0