Головна » 2020 » Лютий » 23 » Захід «А сотня відлетіла в небеса»
Захід «А сотня відлетіла в небеса»

Найсвятіша і найбільша шана тим, хто захищав чи захищає свободу і незалежність Вітчизни. Ушанувати пам'ять героїв, завдяки яким змінився перебіг нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював європейське майбутнє України зібралися сьогодні в актовій залі школи учнівська та вчительська спільноти Хотинської ЗОШ №5.
Учні 8-Б класу разом із класним керівником Галиною Михайлівною Майстрюк провели захід «А сотня відлетіла в небеса», який висвітлював події, що відбувалися в Києві на Майдані, коли за три місяці Україна прожила цілу історичну епоху.
У школу завітав гість – Наумов Олександр Володимирович, старший офіцер відділення офіцерів запасу і кадрів, який надихнув учнів своєю палкою промовою про мужність і любов до Батьківщини.
Щиро і тепло згадували Сашка Коваля – юного героя Майдану, який власним прикладом мотивує молодь на справжні і дієві вчинки: кожного дня змінювати себе і країну на краще.
Вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, подякували Героям за їхню мужність та відвагу.

Переглядів: 63 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0
П`ятниця, 27.11.2020, 02:55