Головна » 2017 » Лютий » 9 » Викладання курсу інформатики в початковій школі
Викладання курсу інформатики в початковій школі

Вже 3 рік поспіль, Хотинська загальноосвітня школа І – ІІІст. №5 збирає вчителів – однодумців, щоб обмінятися досвідом у викладанні курсу  інформатики в початковій школі.

8 лютого 2017 року зібралися вчителі району на майстер – клас з теми «Використання інтерактивних методів  на уроках інформатики для розвитку всіх видів мислення та пізнавального інтересу учнів». Провела майстер – клас вчитель початкових класів Фуштей І. С.,  урок інформатики у 2 класі на тему «Система команд виконавця», де вчителі могли побачити використання  різноманітних інтерактивних методів «Світлофор», «Знаю. Вмію. Ціную», учні працювали самостійно, в парах та обов’язково за комп’ютером. Після уроку учасники майстер – класу мали можливість взяти участь у практичній частині і самим виконати різноманітні інтерактивні вправи. Інна Степанівна провела ділову гру, де учасники познайомилися з такими інтерактивними вправами як «Пошта», «Мозаїка», «Зміни букву», «Рюкзак. М’ясорубка. Корзина» і на завершення гри всі учасники показали свої творчі вміння та склали вірш про інформатику. Наприкінці заходу Інна Степанівна презентувала учасникам майстер-класу буклет «Структура уроків інформатики» та побажала успіхів в подоланні сходинок до інформатики.

Переглядів: 126 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0
Вівторок, 23.10.2018, 20:23