Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Статистика цифр свідчить, що кількість дітей, які загинули від власної необережності чи безпечності, зростає з кожним роком.

І основна причина такого катастрофічного стану справ – незнання правил особистої безпеки, невміння передбачити безпеку,  по можливості її уникнути, а при необхідності – діяти. Діти психологічно не готові до екстремальних ситуацій, не відчувають небезпеку і впевнені, що трагедія може статися з ким завгодно, окрім них.

Тому важливо формувати в учнів свідоме розуміння цінності власного життя та здоров’я, виховувати в них свідому, осмислену позицію щодо безпеки життєдіяльності.

На виконання вказівки наказу управління освіти  №51/253 від 02.11.2016, з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя,  вироблення в дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС з 14по 18 жовтня 2016 року в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5  проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Відповідно до тематики Тижня були проведені заходи:

• диспут «За – проти»;
  • екскурсії до  підрозділів служб цивільного захисту Хотинського району УДСНС у Чернівецькій області;
  • Працівниками служб цивільного захисту Хотинського району УДСНС було  надано практичну та методичну допомогу  педагогічному колективу навчального закладу у підготовці та проведенні Тижня знань;
  • круглий стіл «Екологічні проблеми сьогодні»;
  • години інформування, бесіди на тему «Подбай про свою безпеку» "Групи дорожніх знаків", "Правила поведінки під час грози","Грип- хвороба небезпечна"
  • усний журнал «Правила користування газовими приладами»;
  • практичне заняття «Допоможи другу» на знання правил першої долікарської допомоги;
  • тестування учнів на тему «Чи знаєш ти?»;
  • виставка учнівських малюнків;
  • перегляд відеороликів про вибухонебезпечні предмети;
  • до проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності було залучено працівників Хотинського ДСНС (Овчіннікова О.С. і Драпчука А.)

Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності.

Загалом, підсумовуючи  результати проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності, можна з впевненістю констатувати, що питання  безпеки життєдіяльності підростаючого покоління  в житті сучасного суспільства посідає особливе місце, адже саме від таких знань та вмінь  залежить  їх майбутнє – щасливе та безпечне.

Переглядів: 429 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0