Свято Першого дзвоника!

«Україні - слава, а героям - честь»

Під таким девізом  пройшло свято Першого вересня у Хотинській ЗОШ І-ІІІ ст. №5. Свято вічно юне, світле, радісне й щире.

Успіхів у навчанні, міцної дружби, цікавих уроків та веселих перерв, а також багато нових досягнень та звершень побажали всім присутнім директор навчального закладу  Світлана Леонідівна Анісімова, завідувач методичного кабінету райдержадміністрації Римма Євгенівна Якуба, заступник міського голови Володимир Валентинович Сторчак.

Кожного року школа молодіє, і радіє сонце, і живе надія, адже 28 першокласників стали часточкою дружньої шкільної родини.

Багата на здобутки шкільна родина Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

У серпні 2015 року,  другий раз поспіль, команда школи представляла Чернівецьку область на Всеукраїнських змаганнях дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура -2015», де посіла шосте рейтингове місце серед 26 команд України та друге місце у мистецькому конкурсі «Ватра». Учасників команди нагороджено грамотами та медалями.

Свято пройшло урочисто та піднесено.

Через мить срібний голос шкільного дзвоника сповістив про початок нового навчального року, а шкільні класи наповнилися голосами десятків дитячих сердець.

В блакитному небі, такому ясному,

Мелодія осені тихо бринить,

І літо утомлене, йдучи до дому,

Заслухалось, ловлячи радісну мить.

Бадьоро і впевнено осінь ступає,

А вересень сонячний сріблом дзвінка

Родину учнівську до школи скликає,

До п’ятої школи прийшла дітвора!

Переглядів: 619 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0