Серпнева педагогічна рада школи

Дорогі друзі ми вже готові до старту 2021/2022 н.р і відкриваємо нові можливості –цікаво, креативно,                                                               змістовно.  З любов'ю ❤️до дітей і розумінням ролей сучасного вчителя, партнер, новатор, фасилітатор, ментор, тьютор, модератор, коуч. А з чого традиційно розпочинається для освітян навчальний рік? Ми впевнені, що це відомо усім! Із серпневої педагогічної ради школи! Сьогодні, 31 серпня 2021 р., педагоги зібралися на засіданні педагогічної ради "Пріоритетні домінанти розвитку Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 та завдання на 2021/2022 н.р у системі реалізації концептуальних засад НУШ" для обговорення найактуальніших питань у сфері освіти (організація роботи школи, із врахуванням карантинних обмежень, оцінювання учнів початкової школи, інклюзивне навчання, відвідування учнями школи, підсумки навчання, харчування,зміни у вивченні іноземної мови, виховний процес, ЗНО та вступ до вищих навчальних закладів,обговорювали,яким повинен бути сучасний заклад, формували імідж школи тощо). Учасники засідання, врахувавши всі можливості, отримавши поради та завдання, накреслили пріорітетні напрямки та налаштувалися на плідну роботу в новому 2021/2022 році. Маємо надію, що цей рік буде продуктивним на всі та ми зможемо виконати все, що запланували, адже майбутнє належить тим, хто мислить масштабно. Починаємо освітній процес сповнені енергії, завзяття та оптимізму з новими планами та сподіваннями.

Переглядів: 183 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0