Посвята в п’ятикласники.

За доброю традицією в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів№5 п'ятикласники проходять посвяту в п’ятикласники. Цього року трішки із запізненням але все ж проведено 10.12.2018. Учні 5 –А класу із завзяттям готувались до свята, презентували пісні вірші та кумедні шкільні ситуації.
Та найцікавішим було прихід Королеви наук та президента школи, які влаштували для учнів справжній квест, який учні пройшли гідно та весело. Пройшовши 6 завдань, зумівши впоратися з усіма завданнями на логіку,кмітливість та вміння працювати разом, діти зібрали слово п’ятикласник що було паролем до скриньки з подарунками- посвідченнями. гості свята – директор школи Анісімова С.Л., заступник директора з навчально- виховної роботи – Познякова З.С., та заступник директора з виховної роботи – Осіпова О.О., вчителі школи та звичайно батьки та родичі п’ятикласників – привітала з посвятою заступник директора з навчально- виховної роботи Познякова З.С. дала дружні поради щодо подальшого навчання у школі.
30 п'ятикласників отримали посвідчення та зараховані до складу 5-А класу.

Переглядів: 334 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0