Новий рік 2016 у школі

В  нашій школі новорічні ранки для учнів 1-7 класів відбулись протягом останнього навчального тижня. Діти мали можливість грати улюблені ролі, перевтілитися в казкових героїв, водити хороводи кругом ялинки, співати, танцювати і отримувати подарунки від Діда Мороза і Снігурки

Новорічний вечір для старшокласників 8-11 класів відбувся 25 грудня додав гарного настрою не тільки учасникам, а й усім присутнім.

Новорічна пригода, якою розпочався вечір, заінтригувала усіх своєю таємничістю і бурхливістю розгортання подій. Для того, що в кінці вечора усіх присутніх привітали дід Мороз і Снігуронька учнівський парламент школи вирішив організувати кастинг та конкурс серед дідів Морозів та Снігурочок.   Чарівні ведучі свята Анастасія Паладюк та Дмитро Васильєв намагалися гідно представити кожен номер.

Учні усіх класів підготували цікаві номери і концертну програму. Вишукані новорічні костюми, гарний настрій учасників і глядачів стали запорукою успіху.

Переглядів: 455 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0