Наказ про особливості організації роботи закладу в умовах карантину

Хотинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Хотинської міської ради Чернівецької області

Наказ

17березня 2020року                          м.Хотин                          №_29-о

Про особливості організації

роботи закладу в умовах

карантину

На виконання листа МОН України №1/9-161 від 13.03.2020 «Щодо оплати праці працівників закладів загальної середньої освіти під час призупинення навчання через карантин», ст.60 КЗпП України, наказів МОН України від 16березня 2020року №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», відділу освіти Хотинської районної державної адміністрації від 16.03.2020р. №89 «Про запровадження дистанційної роботи на період карантину», наказу Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів  №5  Хотинської міської ради Чернівецької області від 06.03.2020р. №28-о «Про забезпечення призупинення освітнього процесу у Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5»

Наказую:

1.Запровадити дистанційний режим роботи працівників закладу відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 04жовтня 2006 року №359 на період карантину.

2.Дозволити педагогічним працівникам школи, що мають педагогічне навантаження згідно тарифікації від 02.09.2019року, здійснювати дистанційну роботу до оголошення завершення карантину за місцем їх проживання, у тому числі за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.

3.Дозволити заступникам директора Позняковій З.С. та Осіповій О.О. здійснювати дистанційну роботу до оголошення завершення карантину за місцем його проживання, у тому числі за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.

4.Дозволити вихователям ГПД Юрчук Т.В. та Гикавій Г.С. здійснювати дистанційну роботу до оголошення припинення карантину за місцем проживання для реалізації організаційної та методичної діяльності.

5.Дозволити асистентам вчителя : Бринь А.Б., Шаміс М.Л., Калиняк І.А., Лівандовській О.Д., Продан О.В., Блавдзевич О.Д. здійснювати  освітній процес з дітьми з ООП дистанційно до оголошення завершення карантину за місцем їх проживання, у тому числі за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.

6.Дозволити здійснювати дистанційну роботу педагогу-організатору Савці Г.М., практичному психологу(0,5ст.) та соціальному педагогу(0,5ст.) Дячук Л.Г., вчителю логопеду Марко Н.С. за місцем їх проживання для реалізації методичної та просвітницької роботи з використанням  інформаційно-комунікаційних технологій.

7.Дозволити сумісникам, що мають педагогічне навантаження згідно тарифікації станом 02.09.2019 :

Шишковській М.І.- вчителю української мови та л-ри;

Коваль А.С.           – вчителю  історії та правознавства;

Рибак О.В.             -  вчителю музичного мистецтво;

Федоренку А.С.    -  вчителю ЗВ

8.Шкільній медсестрі Марчишин О.В. забезпечити контроль за проведенням профілактичних та дезінфекційних заходів .

9.Ознайомитись з даним наказом на сайті школи.

10.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою .

Директор школи                                С.Л.Анісімова

з наказом ознайомлені: