Моя сім'я. Моя родина. Мій родовід

Згідно річного плану роботи школи грудень місяць в Хотинській ЗОШ І-ІІІступенів № 5 відбувся під егідою українознавства та родинного виховання. Протягом місяця проводились різноманітні заходи: виховні години, конкурси, ігри, перегляд кінострічок, творчі проекти, диспути, тестування, малюнки. Особливо відзначилися учні початкової школи, які в більшості взяли участь в конкурсі малюнків на тему «Моя сім'я. Моя родина. Мій родовід». Найкращими малюнками визнані роботи таких учнів : Адажія Сергія (2 клас), Бородовської Анни (1 клас), Бодян Аліни (2 клас), Заяц Ксенії (2 клас), Сінкевич Олександри ( 2 клас), Бугерчука Давіда ( 2 клас), Мотуз Анастасії ( 4 клас).

Учні 5 – 8 класів переконали в знаннях зі свого родоводу.Найкращих конкурсантів відзначено дипломами: І місце – Головатий Олександр ( 5-Б клас), ІІ місце – Маріуцин Лоліта ( 6-А клас) та Скакун Діана ( 7 –А клас), ІІІ місце -  Токарчук Яна ( 5 –Б клас).

Переглядів: 794 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0