«Миколай тебе не забуде!»

З ТАКОЮ НАЗВОЮ В Хотинській ЗОШ І-ІІІ ст..№5 ВІДБУЛОСЯ СВЯТО МИКОЛАЯ. З давніх-давен день Святого Миколая святкували весело. І от на шкільному святі (підготовлене 6-Б класом, класний керівник Майстрюк Г.М.)молодші школярі 1-4 класів активно розповідали вірші, відгадували загадки. З великою увагою зустрічали дітлахи героїв цього свята, перших помічників Миколая — ангеляток, в ролі яких добре справились Токарчук Яна та Марчук Олександра. Несподіванкою була поява на святі негативного герою — чортика (Бородовського Богдана), який заважав добрим справам дітей. Роль головного героя — Святого Миколая — виконав учень 10класу Андроник Володимир.
Як годиться, в кінці свята кожна дитинка отримала від Миколая подарунок — солодощі
та щирі побажання.

Переглядів: 468 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0