Квітни, мово наша рідна!

14 березня 2017 р. вчитель української мови та літератури Миронець Т.В. разом із учнями  5-А та 6-Б класів  підготувала літературно-музичне свято «Квітни, мово наша рідна!», у ході якого школярі представили інсценування літературних творів українських письменників, декламували поезії Тараса Шевченка , виконували українські пісні та зачитували гуморески, мали можливість ознайомитися з літературною виставкою "Мова - чиста, як роса" та згадати 48 заборон, які витримала українська мова від часів російського царизму та в умовах радянської імперії.

З впевненістю можна зазначити, що  захід, підготовлений в рамках декади української мови та літератури, спонукає учнів для більш глибшого вивчення предмету."Мова – то найперша ознака нації. Є мова – є і держава, є народ" - вважають учні Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5.

Ми свято віримо в те, що не зміліє ріка нашої мови ніколи, слово рідне заграє новими гранями краси і довершеності!

Мова українська – то Шевченка слово,

Лесі Українки і Марка Вовчка.

Мова українська – то дарунок Бога,

Це барвисте слово генія Франка.

Мова українська – це і степ широкий,

Це сади вишневі, і гаї, й ліси.

Мова українська – океан глибокий

Мудрості народу – вічної краси.

Мова українська – берегиня наша,

Пісня материнська, голос немовлят.

Мова українська – це достатку чаша

І найбільше свято із відомих свят.

Переглядів: 824 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0