Головна » 2017 » Березень » 17 » Слухачі курсів підвищення кваліфікації вчителів образотворчого мистецтва в рамках педагогічної практики відвідали Хотинську ЗОШ №5

Коли ділишся своїми знаннями, тим самим систематизуєш їх, творчо узагальнюєш здобутки, накреслюєш наступні кроки поступу. Саме так пройшов виїзний семінар для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів образотворчого мистецтва, під керівництвом Оксани Володимирівни Венгринюк, методиста НМЦ виховної роботи ІППО ЧО.
17.03.2017 року Хотинську ЗОШ І-ІІІ ст.5 відвідали вчителі мистецтва, які проходять курси підвищення кваліфікації при Чернівецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Вони мали можливість ознайомитися із навчальним закладом, системою роботи вчителя образотворчого мистецтва Осіпової Ольги Олександрівни.
Заступник директора з навчальновиховної роботи Познякова Зоя Сергіївна ознайомила гостей з історією школи, структурою методичної роботи, різноманітними формами та методами роботи педагогічного колективу.

Слухачі курсів відвідали урок образотворчого мистецтва в 5-А класі на тему «Українська писанка», який провела вчитель вищої категорії Осіпова О.О. Гості не лише отримали нові враження, а й були активними учасниками майстер-класу «Пейп-арт», проведений вчителем. Після майстер-класу гості в актовій залі школи переглянули захист проекту, підготовлений учнями 7-х класів «Образ жінки на полотнах Т.Г.Шевченка ».
Педагоги висловили вдячність адміністрації школи за можливість поспілкуватися і набути нового досвіду у викладанні образотворчого мистецтва.

Переглядів: 84 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0
Субота, 21.04.2018, 07:00