Гра «Сто років боротьби. Українська революція»

22 січня у Хотинській ЗОШ І-ІІІ №5 відбулася цікава подія. Учні 10-11 класів змагалися в грі «Сто років боротьби. Українська революція», приуроченій Дню Соборності України.

Цю гру на теренах нашої школи започаткували та провели учитель історії Василь Михайлович Іваночко та керівник молодіжного клубу «Джура» - «Хотинські козаки» Олег Васильович Подря.

Українська революція 1917–1921 років повернула нашу батьківщину на мапу світу. Після століть бездержавності українці створили власний парламент, уряд, військо, академію наук, здобули міжнародне визнання. Нинішні символи України – синьо-жовтий прапор, тризуб, гімн «Ще не вмерла Україна» обрані державними ще тоді.

Революція стала уроком: що треба і чого не слід робити для творення держави. Чи засвоїли ми його? Чи достатньо знаємо про ті буремні роки?

Відповіді на ці питання шукали команди 10-А класу: Діана Скакун, Інна Попович, Ілля Ярмолюк; 10-Б класу: Ангеліна Тригубенко, Любов Тамазликар, Станіслав Каланча; 11 класу: Анастасія Николюк, Денис Яцюк, Олексій Нестор.

Юні історики продемонстрували відмінні знання, чудову ерудицію та патріотичний настрій. Однак найкращою стала команда 11 класу, яка отримала перемогу, грамоти, призи та неоціненний досвід. Єднаймося, бо разом ми – сила!

Переглядів: 258 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0