Головна » 2016 » Січень » 4 » Героїв Україна пам’ятає.
Героїв Україна пам’ятає.

Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає.

На Новий рік під час виконання військового обов'язку загинув випускник Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст..№5  Олександр Коваль. Він служив у полку «Азов»,  захищаючи територіальну цілісність та незалежність нашої країни в зоні проведення антитерористичної операції під Маріуполем. Олександр пішов воювати на Донбас за власним бажанням. Він був неординарною особистістю, життєрадісним, справедливим, цілеспрямованим та принциповим. Справжній патріот у вишиванці та з козацьким оселедцем. Здібний учень, неодноразово посідав призові місця у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад  з інформатики. Мріяв стати програмістом. Після закінчення школи вступив до вузу, але обрав інший шлях – захищати Україну. Його активна життєва  позиція проявилася  ще під час навчання в школі. І насамперед на уроках історії. Саша брав активну участь у подіях  Революції Гідності, неодноразово перебуваючи на Майдані. Був організатором зустрічей із очевидцями Голодомору 1932-1933р.р., 1946-1947 р.р. та репресованими. Організував пошукову роботу зі збору інформації, на той час ще невідомих героїв  Небесної сотні. Згуртувавши учнів школи ініціював випуск шкільної газети «Герої не вмирають».  Школа пишається своїм героїчним вихованцем і переконує: ми його ніколи не забудемо.

Олександр віддав своє життя за майбутнє України!

Це непоправна втрата для близьких, рідних, учнівського та педагогічного колективу школи. Нехай світла пам'ять про захисника живе в серцях буковинців, тих, хто знав і любив Олександра, а Господь дає рідним сили пережити біль від страшної втрати! Вічна слава Герою України!"

Переглядів: 286 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0
Четвер, 21.01.2021, 17:28