День відкритих дверей

28 квітня 2015 року був проведений День відкритих дверей на базі Хотинських закладів освіти (ЗОШ №1, №5, Хотинська гімназія). Серед запрошених були випускники 9-их класів та батьки з навчальних закладів, які входять до складу освітнього округу району, методист ЧОІППО                   Боднар В.П., працівники управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.
Гості мали можливість переглянути візитки навчальних закладів, познайомитися з відповідними профілями.

У цей день гостинно відчинила свої двері для усіх бажаючих Хотинська ЗОШ І-Ш ступенів №5.
В актовій залі школи були представлені візитка з презентацією школи, а вчителями іноземних мов Гаврилюк І.М. та Білівською О.О. проведено майстер-клас та ток – шоу «Важливість вивчення іноземних мов», на яких учні 9-10 класів продемонстрували високий рівень володіння іноземними мовами.
День відкритих дверей став чудовою нагодою для учнів не тільки познайомитися з життям інших шкіл, дізнатися більше про діяльність профільних напрямків в межах Хотинського освітнього округу, а й поспілкуватися з однолітками та отримати море позитивних емоцій.

Переглядів: 594 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0