Головна » 2016 » Листопад » 9 » День писемності та мови
День писемності та мови
Спочатку було Слово… Крізь темряву й хаос Воно, як вічне диво, Над світом піднялось. І стало Слово світом Посеред ночі й тьми. У слові все розквітло, Із Слова вийшли – ми. 9 листопада, коли православна церква вшановує пам*ять преподобного Нестора Літописця, автора відомого літопису " Повість минулих літ", ми святкуємо День української писемності та мови. Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. І негоже, просто соромно бути поганими нащадками у таких великих і славних батьків. 7 листопада, Миронець Т.В. та учнями 5-А класу була проведена загальношкільна лінійка до Дня української писемності та мови. Мова – це показник культури людини. Недаремно кажуть : " Заговори, щоб я тебе побачив". Учні 5 класу пригадали нам скільки у рідному слові є материнської лагідності і доброти, мудрості земної, чарівних звуків та животворного трепету і вогню. Не змогли не згадати Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка, який став основоположником української літературної мови та її родоначальника – Івана Петровича Котляревського. Цікава поезії , вишиваний настрій додали бажання вивчати, досконало володіти, любити рідну мову. Скільки розумних очей, скільки добрих посмішок, скільки світлих поглядів – і все це, ми, українці.
Переглядів: 92 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0
Неділя, 18.11.2018, 20:30