Головна » 2019 » Травень » 12 » День пам'яті та примирення.
День пам'яті та примирення.

День пам'яті та примирення — пам'ятний день в історії України, який відзначають 8 травня, у річницю капітуляції нацистської Німеччини. Сьогодні у нашій школі відбулася надзвичайно велика кількість заходів. День розпочався з урочистої лінійки, на якій учні згадали події Другої світової війни, а також вшанували полеглих воїнів-захисників хвилиною мовчання. На першому уроці класними керівниками були проведені виховні години, на яких учні змогли більш свідомо обговорити цю завжди актуальну тему, та зрозуміли всі масштаби горя, якого війна завдала Україні. Після цього школярі урочисто розгорнули жовто-синій стяг на подвір'ї школи та заспівали гімн України. Старшокласниками стали учасниками повчального заходу, підготовленого учнями 7-Б класу та класним керівником Майстрюк Галиною Михайлівною. Сподіваємося, що учні усвідомили увесь масштаб жорстокої війни і ніколи не допустять цього знову. Бо ми - молоде покоління, і все в наших руках!

Таня Мегера

Переглядів: 120 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0