День Гідності та Свободи

У Хотинській ЗОШ відбулося ряд заходів до відзначення Дня Гідності та Свободи, метою яких було утвердження серед учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Для учнів 5-11 класів день розпочався класними виховними годинами на тему: «Культура гідності» та «Свобода та відповідальність». Учителі початкової школи провели патріотичні ранки «День Гідності й Свободи – крок у Європу». Педагоги в доступній для дітей формі розповіли про події, які відбувалися в нашій державі. Як підсумок — учні 6-А класу виготовили паперових голубів як символ любові до України та учні 5- А класу намалювали малюнки на тему: «Моя країна – Україна!». Протягом тижня була розгорнута експозиційна виставка «Революція Гідності. Як це було», вона діятиме до кінця листопада.

Шкільна бібліотека підготувала книжкову експозицію «Україна: незалежність, гідність, свобода».

Переглядів: 238 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0