Головна » 2017 » Листопад » 22 » День Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи

21 листопада - День Гідності та Свободи

Народе мій, пишаюся тобою:

Понад Майданом сонця лик сія…

Ми – нація! Хай знають всі у світі!

21 листопада учні та педагогічний колектив 5 школи разом із усією країною відзначали День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Усі тематичні заходи, уроки патріотизму та години спілкування цього дня були присвячені героям Євромайдану. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги та національної самосвідомості. Тому особливо урочисто звучали сьогодні вірші у виконанні учнів 8 – А класу, які вони підготували разом із класним керівником Варварюк А.В. на загальношкільній лінійці.

Учні 8-11 класів долучилися до загальноміського мітингу на честь Дня гідності та свободи. Згадали про тих, хто віддав своє життя за перемогу добра над злом, правди над несправедливістю та засвітили лампадки в честь Героїв сьогодення. У списку Героїв Хотинщини і випускник нашої школи Олександр Коваль. Ми пам’ятамо наших Героїв та не забуваємо їх вчинки. Слава Україні! Героям Слава!

Переглядів: 101 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0
Неділя, 18.11.2018, 20:29