Головна » 2018 » Грудень » 19 » Декада історії.
Декада історії.

Навіщо потрібна така наука як історія?Чому її вивчають у школі?Адже все,що відбувалось у віках, вже минуло.Всі ці битви,історичні процеси начебто стали неактуальні.Навіщо нам знати про них?Це наша культурна спадщина.Ми знаємо,що в нашої країни існує минуле,а наш народ має своїх героїв.А ще історія цікава Цікаво знати,як колись зовсім по-іншому жили люди.Історія розширює картину світу людини.
З 26 листопада по 7 грудня в нашій школі тривала декада історії,яка була підготована вчителем історії Іваночко Василем Михайловичем.Завдяки вміло підібраним і вдало продуманим заходам учні школи пережили справжнє "глибоке занурення" в історію.Історичні кросворди,вікторини,конкурси,творчі проекти дали змогу учням продемонструвати, поглибити та на практиці застосувати свої знання,удосконалити навички та замислитися над важливістю розуміння уроків історії для нашого сьогодення та майбутнього.
Історичний кросворд для учнів 7-х класів приніс перемогу 7-Б класу.
Урок на тему "Хотинська війна" на території фортеці став надзвичайно пізнавальним для учнів 8-го класу.
Історична вікторина для 7-Б довела,що учні цікавляться історією.
Переможці отримали солодкі нагороди "Найкращий історик"
Для 9-11 класів тривав конкурс плакатів.Перемогу здобули учні 9-Б класу.
А найкращий плакат виявився в учня 8-Б класу Боднарюка Ярослава.
Бажаємо всім плідної праці та ще більш глибокого "занурення" у світ історії!

Переглядів: 24 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0
Четвер, 24.01.2019, 04:21