Анкета для опитування педагогічних працівників (вчителів та вихователів) про дистанційне навчання

Шановні колеги!

Просимо заповнити анкету, відповіді надсилати на електронну адресу (khotynshkola5@ukr.net) школи до 19.04. 2020 року.

1. Прізвище, імя,  по батькові
  2. Які інструменти (платформи, додатки, програми і т.д.) для взаємодії з учнями Ви використовуєте? Описати процес подачі навчального матеріалу.
  3. З якими труднощами Вам довелося зіткнутися в процесі переходу до дистанційного навчання під час карантину?
  4. У який спосіб Ви здійснюєте (плануєте здійснювати) оцінювання навчальних досягнень учнів під час карантину?
  5. Який відсоток учнів з кожного класу охоплений дистанційним навчанням?
  6. Заповнити таблицю:

Прізвище, імя

учня

Причина, через яку учень не охоплений дистанційним навчанням

1.

2.

3.

1. У який спосіб Ви контактуєте з батьками?
  2. Чи маєте Ви зворотний зв’язок з батьками з питань організації дистанційного навчання?
  3. На Вашу думку від чого залежить ефективність дистанційного навчання?
  4. Що на Вашу думку, є найбільш складним у процесі реалізації дистанційного навчання в умовах карантину?
  5. Як Ви вважаєте, що треба поліпшити у процесі дистанційного навчання?

Адміністрація  школи

Переглядів: 329 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0