Головна » 2015 » Лютий » 18 » Зустріч з учасником АТО В.Ф.Потемковським
Зустріч з учасником АТО В.Ф.Потемковським

18 лютого 2015р. в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ст.№5 відбулася зустріч  учнів з випускником школи,  В.Ф.Потемковським, який прибув із зони АТО у відпустку. Діти зустріли бійця вітанням «Слава Україні!»,  подарували велику кількість листів для Віталія Францовича особисто та для його побратимів. У ході спілкування діти з перших вуст дізналися про складний військовий стан на Донбасі, як земляки в складі військової бригади захищають територію нашої держави. Діти ставили багато запитань. Їх цікавило все: «Як часто Ви спілкуєтесь з рідними?», «Чи отримуєте допомогу від держави?», «Чи підтримують Вас місцеві жителі?», «Чи не холодно Вам спати?» та ін. Під час розмови ВіталійФранцович висловив подяку дітям за теплі листи та чудові малюнки, які він разом з побратимами отримує, дякуючи волонтерам. Розповів, як ці малюнки зігрівають серця бійців, підтримують у нелегку хвилину; як здорові бородаті чоловіки дістають із бронежилета, у декого вже зовсім затерті від перечитувань листи, і з теплою посмішкою знову ховають «до серця». Час сплинув непомітно. Майже півтори години діти, затамувавши подих, слухали розповідь, запитували, спілкувались. Ніхто не залишився байдужим.

Переглядів: 266 | Додав: Алекс | Теги: зустріч, Хотинська ЗОШ №5, учасник АТО | Рейтинг: 0.0/0
Понеділок, 23.09.2019, 04:49

«  Лютий 2015  »