Загальношкільні батьківські збори

10 жовтня  у Хотинській ЗОШ № 5 відбулися загальношкільні батьківські збори з порядком денним:

1. Про спільну роботу школи та батьківської громадськості щодо профілактики правопорушень та злочинності серед неповнолітніх у тому числі кібербулінгу.

Паламарчук А.Г. – психолог  управління освіти                                                                Хотинської РДА

Анісімова С.Л. – директор школи

1. Про підсумки роботи школи за минулий навчальний рік та завдання на 2018 – 2019 н.р.

Познякова З.С. – заступник директора з НВР

1. Про задіяність школярів у позаурочний час.

Осіпова О.О. – заступник директора з ВР

1. Стан здоров’я та захворюваності учнів школи та про напруження епідемічної ситуації.

Марчишен О.В. – медсестра школи

1. Про зміцнення матеріально-технічного забезпечення школи.

Анісімова С.Л. – директор школи

Батьки взяли активну участь в обговоренні, ухвалили рішення контроль за виконанням якого покладено на адміністрацію школи та батьківський комітет.

Переглядів: 698 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0