Загальні збори громадської організації "Молодіжний Клуб Джура"

Минулого тижня пройшли загальні збори громадської організації "Молодіжний Клуб Джура"

На даних зборах розглянули деякі зміни до Статуту Клубу, обговорили плани роботи осередків Клубу на 2018 рік. Акцент ставився на необхідності розробити Програми Клубу за видами підготовки "Сокіл", "Джура", "Котигорошко" для того, щоб учасники Клубу мали можливість надавати фахове сприяння обласним і районним штабам гри Джура у питаннях підготовки ройових і роїв до фінальних таборувань.

Важливим питанням стало питання участі учасників Клубу у процесі підготовки молоді як майбутніх українських старшин для сучасної Української армії.

Вирішено розпочати проведення вишколів "Лава на лаву" як окремого всеукраїнського чемпіонату, "Теренової гри", школи виховників для таборувань і оздоровчих таборів, а також організації системи моніторингу якості проведення заходів гри Джура в різних областях України.

Переглядів: 520 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0