З НАМИ АНГЛІЙСЬКУ МОВУ ЗНАТИМЕ КОЖЕН
Педагогічний та учнівський колектив Хотинської ЗОШ І- ІІІ ступенів №5 02.06.2016р. вже вдруге приймають у себе закордонного гостя – волонтера з Корпусу Миру. Тринадцять років тому у нашій школі у рамках "Проекту викладання англійської мови як іноземної" два роки працювала молода американка Маргарет Овербах, цьогоріч до нашої школи приїхала її землячка Мінді Борт. Корпус Миру - це неполітична і нерелігійна організація уряду США, заснована президентом Джоном Кеннеді у 1961 році з метою зміцнення миру та дружби між народами світу. Налічуючи понад 300 добровольців, програма Корпусу Миру США в Україні є найчисельнішою з програм у 75 країнах. Протягом останніх 13 років 1800 добровольців проходили службу в Україні. Основні місця їхньої роботи - це середні школи та неурядові організації. Двадцятитрьохрічна Мінді Борт з американського міста Сент Луіс штат Міссурі ще до недавна не уявляла собі, що буде жити в українській родині та працювати в Хотинській загальноосвітній школі №5. По приїзді у Київ у березні 2016р. добровольців з Корпусу Миру роз'їхалися країною для інтенсивної дванадцятитижневої підготовчої програми. Мінді та ще чотири її колеги потрапили на Чернігівщину, в село Михайло – Коцюбинський Чернігівського району. Там вони жили в українських сім’ях, інтенсивно знайомилися з українською мовою, а також традиціями та культурою нашого народу. Після закінчення тримісячної програми волонтерка переїхала до Хотина, де вона має жити і працювати у місцевій загальноосвітній школі №5 протягом двох років. Серед основних функцій добровольця буде: - сприяння розвитку навичок спілкування учнів англійською мовою; - розширення асортименту навчальних засобів для роботи в класів; - впровадження світового досвіду; - написання грантів; - вивчення української культури . Крім того, наша школа стала активною учасницею конкурсу «Go camps», який проходив в період з 17.02 по 19.03 за сприяння Міністерства освіти і науки України, організації Go Global, та US Embassy в Україні на найкращу організацію літнього мовного табору за 2014-2015 н.р. За умовами конкурсу учасники заповнювали анкету на сайті Go Global та особливим пунктом було презентувати креативне завдання у вигляді ppt-презентації, колажу або відеофільму, що зображує результат роботи в таборі. Крім того, не менш важливим завданням було представити фото та відгуки від батьків, вчителів-колег та резюме вчителів англійської мови, які працюють в шкільному літньому мовному таборі. За підсумками конкурсу на сайті Міністерства, Хотинська ЗОШ І-ІІІ ступенів№5 увійшла у список фіналістів, що дало можливість вчителю представнику школи Дрилінській Н.Я. відвідати заняття – тренінги у Львові для вчителів англійської мови, які організовують літні мовні табори. Тренінги проводили Kevin McCaughey та Leslie Opp-Beckman, представники US Embassy in Ukraine та University of Oregon відповідно. Саме задля підвищення рівня володіння анлійською мовою учнями школи та підвищення рівня їх конкурентоздатності на міжнародному ринку праці адміністрація школи та вчителі англійської мови активно впроваджують подібні проекти. Співпраця із закордонними колегами та залучення до навчального процесу волонтерів Корпусу Миру – найцікавіший , найдієвіший та найсучасніший спосіб вивчення англійської мови . Хотинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 запрошує на навчання школярів різного віку. Не втрачайте можливості! З нами англійську мову знатиме кожен !
Переглядів: 416 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0