Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

В рамках щорічної всеукраїнської "акції 16 днів проти насильства" 06.12 у Хотинській ЗОШ I -III ступенів N-5 з фахівецем із соціальної роботи Левко Мариною Романівною, і волонтером Корпусу Миру США в Україні Рейчел Най. Відділення соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Хотинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Захід мав на меті ознайомити учнів з поняттям булінг, його видами та проявами розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування, сформувати знання з правил безпечної поведінки в Інтернеті.
Школярі отримали буклети в яких містяться інформація про "булінг" та алгоритм дій для батьків чиї діти стали жертвами цькування або самі вчиняють насилля щодо інших дітей.

Переглядів: 302 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0