Вечір поезії.

5 квітня у ЗОШ №5 відбувся вечір поезії, організований учителем української мови та літератури Тамарою Василівною Цимбалюк. Старшокласники декламували поезії відомих українських письменників: Івана Франка, Ліни Костенко, Юрія Іздрика, Сергія Жадана, Олександа Ірванця, Оксани Пахльовської. Учні у кожен рядок вкладали частинку своєї душі, дарували їм життя, із юних уст злітали слова з глибоким сенсом, які кожен розуміє по своєму. Творчість художнього читання слухачам подарували Максим Погорений, Любов Тамазликар, Діана Скакун, Софія Митківська, Каріна Волошина, Назар Тодосійчук, Ангеліна Тригубенко, Марія Яцюк, Яна Романюк, Ілля Воцишин, Богдан Комаров, Олексій Нестор, Дарія Яцюк, Ольга Грамчук, Надія Шинкарюк. Але об’єднала цих учнів любов до поезії. Також зі своїм улюбленим віршем Сергія Жадана виступила й Тамара Василівна. Поетичне слово викликало шквал оплесків та захват в усіх слухачів, тому не дивно, що багато учнів також хотіли б виступити з віршем на наступному літературному зібранні. Свято було цікавим, захоплюючим, ніжним і воно, думаю, надовго приєднається до наших приємних спогадів. За участь у заході директор Анісімова Світлана Леонідівна нагородила учнів грамотами.
Захід був наповнений атмосферою любові, щирості та душевної теплоти. Організатори та учасники концертної програми вкотре підкреслили невмирущість українського слова та геніальність українських митців.

Переглядів: 374 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0