Увага! Діти на дорозі!

З 1 вересня в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ст..№5 стартував Всеукраїнський рейд «Увага! Діти на дорозі». Триватиме він місяць. У цей період  в школі проходять профілактичні заходи по запобіганню дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Їхня мета - нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, а найменших школярів навчити елементарних Правил дорожнього руху.

Вчителем основ здоров`я Мітасовим А.Ю. проведено практичні заняття з вивчення безпечної поведінки учнів на дорогах. Школярі 5-х, 8-х, 10-го класів  на перехресті вулиць Шевченка та Українська відпрацювали навички та уміння самостійно застосувати на практиці перехід дороги, особливості руху пішоходів та правила для велосипедистів.

Під час таких занять учні пізнають багато нового - де можна їздити на велосипеді, де не варто кататися на роликах і які заходи безпеки потрібно обов'язково пам'ятати, щоб не потрапити під колеса.

Переглядів: 475 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0