Український вимір процесів європейської інтеграції

Під такою назвою, в рамках Дня Європи в Україні, 30 квітня на базі Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 проведена учнівська науково-дослідницька конференція.
В ній брали участь старшокласники закладів освіти району, які представляли власні твори-есе та презентації.
Переможцями стали:
І місце   – Фтемова Анна, учениця Хотинської гімназії (керівник Ганіна В.І.)
ІІ місце  – Рибак Ольга, учениця Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник Рак Г.М.)
              -    Онуфрійчук Іванна, учениця Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Паладюк Г.І.)
ІІІ місце  – Паладюк Анастасія, учениця Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (керівник Паладюк О.В.)
               -    Сідорова Олена та
               -    Шишківська Анастасія,  учениці Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Паладюк Г.І.)
На обласній науково-дослідницькій учнівській конференції район представлятиме випускниця Хотинської гімназії Фтемова Анна.
Подяки управління освіти, молоді та спорту вручено вчителям, які підготували переможців конкурсу.

Переглядів: 603 | Додав: Алекс | Теги: Український вимір процесів європейс | Рейтинг: 0.0/0