Свято останнього дзвоника
За доброю традицією ми зібралися 27 травня 2016 року на подвір'ї Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 дружною шкільною родиною, щоб відсвяткувати і радість наближення канікул і задоволення від зробленого за рік, і гордість за досягнуті успіхи і сум від прощання випускників зі школою- Свято останнього дзвоника. Цей день не просто знаменує завершення навчального року. Це - подолання чергової сходинки в освоєнні знань. Цілий навчальний рік учні старанно навчалися, засвоювали закони природи, відкривали для себе скарби рідної мови, долучалися до скарбів рідної та світової літератури. Цей день – хвилюючий для наймолодших школярів. Адже вони вже пройшли перший і, напевно, найскладніший етап навчання. Для випускників останній шкільний дзвоник - це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Із привітальним словом на урочистій лінійці виступали запрошені гості: - завідуюча районним методичним кабінетом Управління освіти, молоді та спорту Хотинської районної державної адміністрації Якуба Р.Є. - перший заступник міського голови Сторчак В.В. - головний спеціаліст відділу молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Хотинської районної державної адміністрації Шевчук Д.О. - волонтер Корпусу Миру при міській раді Краджеська Е.О. Дорогі учні, ми бажаємо вам теплого літечка, гарного настрою і хорошого відпочинку. До нової зустрічі 1 вересня 2016-2017 н.р.
Переглядів: 460 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0