Співпраця нашої школи з Корпусом Миру в Україні продовжується
Сьогодні 8 вересня до нас завітав регіональний менеджер Корпусу Миру США в Україні Олег Семійчик, який мав за мету сприяти роботі волонтера та школи. Присутні на зустрічі: директор школи Анісімова С.Л., заступник директора з навчальльно-виховної роботи Познякова З.С., заступник директора з виховної роботи Осіпова О. О., вчитель англійської мови, партнер волонтера Дрилінська Н.Я. та волонтер Корпусу Миру в США Mindy Borth. Під час розмови було проаналізовано результати роботи волонтера у літній мовній школі та обговорено план дій на наступний рік. Крім того, у ході розмови пан Семійчик звернув увагу на використання потенціалу школи у плануванні та створенні проекту за участі волонтера, початок якого вже відбудеться у лютому 2017 р. у Львові. Сподіваємось на хорошу співпрацю!
Переглядів: 574 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0