«СНІД: Знати, щоб вижити»

1 грудня 2014 року в Хотинській ЗОШ І-ІІІст.№5  відбулася акція «Не будь байдужим! ВІЛ/СНІД стосується кожного!» Шкільним парламентом  проведено загальношкільну лінійку: «СНІД: Знати, щоб вижити».

Задля привернення уваги до проблем ВІЛ/СНІДу, у  рамках акції, учасники волонтерського загону «Милосердя» роздали учням інформаційні листівки «1 грудня – День толерантного ставленя до ВІЛ інфікованих» та символічні червоні стрічки. Психолог школи - Лісецька Ю.Ю для учнів (8-11 класів) підготувала соціальні відео ролики. А члени шкільного парламенту виступили з інформаційними повідомленнями «Профілактика ВІЛ/СНІДу та формування толерантного ставлення до людей які живуть з ВІЛ».

Переглядів: 569 | Додав: Алекс | Теги: Хотинська ЗОШ №5, Милосердя, профілактика, СНІД Знати щоб вижити, ВІЛ, СНІД | Рейтинг: 0.0/0