Правила роботи Хотинської ЗОШ I-III ст. №5 в період карантину

Правила роботи Хотинської ЗОШ I-III ст. №5 в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби

Затвердити:

1. Допуск дітей  до школи розпочинається об 8.20 год за маршрутами: центральний вхід для 5-Б, 7-А, 7-Б, 9-А, 8-А, 6-А, 6-Б, середній вхід : 11-А, 11-Б, 3- Б, 9-Б, запасний вхід: 5-А, 10-А, 10-Б,    8-Б, вхід « Початкова школа» : 1-А, 1-Б, 2 - А,   3-А, 4.
  2. Біля кожних дверей входу розташовані місця для обробки рук антисептичними засобами.
  3. Біля кожного входу черговий вчитель здійснює пропуск учнів при наявної захисної маски або респіратора, та проводить дезінфекцію  рук.
  4. Для учнів 1-4 класів пересування в закладі дозволяється без використання маски та респіратора.
  5. Пропуск вчителів здійснює шкільна медсестра центральний вхід, а в початковій школі черговий вчитель з обов’язковим вимірюванням температури.
  6. Допуск здійснювати з дотриманням соціальної дистанції.
  7. Забороняється допуск до школи батьків або супроводжуючих осіб , крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю.
  8. Спілкування педагогічних працівників з батьками здійснювати за допомогою засобів зв’язку.
  9. Призначити шкільну медсестру Марчишин О.В. відповідальною за дотримання профілактичних заходів щодо профілактики розповсюдження коронавірусної хвороби та інших респіраторних захворювань.
  10. Перед початком занять класний керівник проводить опитування здобувачів освіти щодо їх самопочуття та наявності респіраторних захворювань.
  11. Зобов’язати шкільну медсестру вести моніторинг захворювань педпрацівників, а класних керівників початкових класів у спеціальному журналі.
  12. Зобов’язати вчителів, що проводять урок у певному класі спостерігати за станом здоров’я учнів.
  13. У разі виявлення хворої дитини педагогічний працівник повідомляє чергового адміністратора та медсестру з подальшою ізоляцією у спеціальному приміщенні. Медсестра доводить до відома батьків, а черговий адміністратор повідомляє відділ освіти. Приміщення де перебувала така особа потім провітрюється та дезінфікується.
  14. У разі підтвердження хвороби увесь клас відправляється на самоізоляцію терміном 14 днів ( дане приміщення терміново дезінфікується) та проводяться заходи передбачені галузевими стандартами НОЗ.
  15. Після кожного уроку проводити провітрювання 10 хв. ( графік провітрювання та дезінфекції  повісити на дверях кожного класу).
  16. Педагогам в процесі викладання навчальної дисципліни рекомендовано використовувати захисні щитки.
  17. За можливості проводити заняття з окремих предметів на відкритому повітрі.
  18. Після завершення уроку діти з вчителем-предметником виходять на вулицю, відповідно до маршруту класу.
  19. Перед початком кожного уроку черговий вчитель забезпечує допуск кожного учня при вході з дотриманням санітарних норм та вимог.
  20. Після закінчення занять техперсонал проводить дезінфекцію усіх поверхонь ( дверні ручки, столи, місця для сидіння, перила, тощо).
  21. Забезпечити санітарні кімнати рідким милом, паперовими рушниками та баками для утилізації.
  22. При кожному вході обладнати контейнери з кришкою для використаних масок та рукавичок з яскравою відміткою « Використані маски та рукавички». Утилізацію проводити згідно з укладеними угодами на вивіз твердих побутових відходів.
  23. Провести інструктаж- навчання з педагогічними працівниками окремо здобувачів освіти щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції, дотримання працівниками респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів.
  24. У разі запровадження дистанційного навчання організовувати освітній процес з метою якісного проведення уроків.

Переглядів: 210 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0