«Поведінка та успішність учнів ВШК, групи ризику, дітей які опинилися в СЖО»

В рамках місяця правового виховання та згідно плану роботи школи 24 листопада відбувся семінар класних керівників  «Формування у школярів правової культури, виховання поваги до законів і норм співжиття у суспільстві». Мета зазначеного семінару полягала у спрямуванні виховної діяльності класних керівників на запобігання та профілактику в учнів проявів асоціальної поведінки .

Питання «Поведінка та успішність учнів ВШК, групи ризику, дітей які опинилися в СЖО» розглянуто  27 листопада на засіданні Ради профілактики правопорушень. З метою контролю учнів, схильних до правопорушень та учнів які потребують підвищеної педагогічної уваги проаналізовано стан правовиховної роботи. Як зазначила соціальний педагог Миронець Т.В., ведеться постійний облік дітей схильних до правопорушень. Щорічно оновлюється банк даних. Так, в закладі на обліку знаходиться 4 учнів. За такими учнями закріплено наставників. На кожну дитину заведено особисту картку, яка вміщує відомості про батьків, характер дитини, ставлення до навчання, до однолітків, її поведінку, нахили, здібності.

Переглядів: 1251 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0