Перше вересня в 5 школі

Ось і настав він, очікуваний день для всієї дітвори – день зустрічей, усмішок, день першого шкільного дзвоника. Ми за доброю традицією зустрічаємо Перше вересня – початок нового навчального року, як велике і радісне свято.

Цього дня відкривається перша сторінка шкільного життя для першокласників  і починається незвіданий і , водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для учнів 11-го класу, яким необхідно вибрати правильну дорогу в життя.

Зі словами вітання до учнів школи звернулась директор школи, С.Л.Анісімова та гості свята: методист управління освіти Хотинської районної державної адміністрації Якуба Римма Євгенівна та випускники школи.

У цей день від усієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі, щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! Успіхів у праці та навчанні!

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 559 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0