Головна » 2018 » Лютий » 10 » Особиста гідність. Безпека життя. Громдянська позиція.
Особиста гідність. Безпека життя. Громдянська позиція.

Щороку в лютому місяці в Хотинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 проводиться День  безпечного Інтернету. В Україні цей день відзначається завдяки ініціативі компанії «Майкрософт Україна». Так для учнів школи цього дня були проведені заходи спрямовані на формування у дітей стійкої мотивації до дотримання безпечних форм поведінки в мережі Інтернет. За допомогою цікавих матеріалів освітнього сайту «Онляндія – безпечна веб-країна» вчителі школи змогли озброїти учнів відомостями щодо ризиків в мережі Інтернет, сформулювати правила безпеки під час роботи в ній.

Соціальний педагог Миронець Т.В. в рамках програми "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція." розширювала й поглиблювала знання учнів про безпечний Інтернет;учні навчилися відрізняти безпечний Інтернет від небезпечного та захищати себе від небезпеки в Інтернеті.

Переглядів: 25 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0
П`ятниця, 22.06.2018, 19:29