Олімпійський тиждень «Швидше! Вище! Сильніше!»

Олімпійський тиждень - це Всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні. Його завданням є: активізація фізкультурно-масової роботи в школі, залучення учнів та педагогів до занять спортом, формування мотивацій до здорового способу життя, виховання дітей та підлітків на гуманістичних ідеалах олімпізму. В Хотинській ЗОШ І-ІІІ ст..№5 Олімпійський тиждень стартував 8 вересня та тривав до 12 вересня. Під час тижня вчитель фізичної культури Рибчук Руслан Валерійович провів Олімпійський урок, де учні показали глибокі знання про олімпійські ігри. 12 вересня на міському стадіоні відбулося свято "День здоров’я", під гаслом: "Швидше! Вище! Сильніше!". 280 учнів школи під час змагань з різних видів спорту продемонстрували спортивні досягнення, силу, майстерність, швидкість, любов до спорту. А ще - просто отримали задоволення. Вчителі 1-2 класу організували для своїх вихованців командну гру "Веселі старти", де учасники показали спритність, кмітливість, швидку реакцію, взаємодопомогу під час спортивних естафет. В підтягуванні перше місце посіли учні 11 класу Рашківський Олег та Осіпов Владислав з результатом - 25 разів,друге місце – Паньковський Олексій, учень 8-Б класу – 13 разів. В бігові на 60 метрів перше місце посів учень 9-а класу – Кондрацький Олександр, другим став учень 6-б класу – Придолоб Іван, третє – учень 7-а класу – Франкевич Андрій. В бігові на 100 метрів перше місце розділили між собою учень 10 класу – Васильєв Дмитро та учень 11 класу –Рашківський Олег, друге місце посіла учениця 10 класу- Винниченко Юлія. Директор школи нагородила кращих спортсменів грамотами. Підсумовуючи Олімпійський тиждень, можна дійти висновку, що всі змагання проходили в запеклій спортивній боротьбі між учнями в кращих олімпійських традиціях, тому гасло «Швидше, вище, сильніше» саме про наших спортсменів.

Переглядів: 500 | Додав: Алекс | Теги: зарядка, Спорт, олімпійський тиждень | Рейтинг: 0.0/0