Нова учнівська влада у школі!!!

9 вересня 2015 року в Хотинській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.№5 відбулися чергові вибори учнівського самоврядування. На пост міністра з питань прав дітей та допомоги у проблемних ситуаціях свої кандидатури подали Яцюк Анастасія, Катрініна Катерина, на пост партнерства та міжнародних відносин Ісак Мар’яна, на пост з питань загальної та позашкільної освіти Дворник Олександр, Боса Катерина,на пост з питань преси та інформації Яцюк Ольга, на пост з питань спорту та здорового способу життя Винниченко Юлія, Гутнік Василь,на пост з питань екології та краєзнавства, Ольшевський Максим, Кушнір Анастасія, на пост з питань роботи  з дітьми молодшого та середнього віку , Латковська Даніела, Гутнік Марія, на пост з питань культури та дозвілля, Красний Володимир, Керницький Іван, на пост з питань толерантності та духовного розвитку, Краснюк Ірина, Туховська Анастасія. Головою шкільної ради другий рік поспіль згідно положення про президента школи є Паладюк Анастасія,заступник - Васильєв Дмитро. Отож,за результатами підрахунків відкритого голосування виборчої комісії : міністром з партнерства та міжнародних відносин стала - Ісак Мар’яна, міністром з питань прав дітей та допомоги у проблемних ситуаціях -  Яцюк Анастасія,міністром з питань загальної та позашкільної освіти - Дворник Олександр,міністром з питань преси та інформації - Яцюк Ольга,міністром з питань спорту та здорового способу життя - Винниченко Юлія, міністром з питань екології та краєзнавства - Кушнір Анастасія ,міністр з питань роботи  з дітьми молодшого та середнього віку -  Латковська Даніела, міністр з питань культури та дозвілля - Красний Володимир,міністр з питань толерантності та духовного розвитку - Краснюк Ірина.

Тож щиро вітаємо новообране учнівське самоврядування і віримо в те,що навчання у школі стане незабутньою сторінкою їхнього життя.

Переглядів: 536 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0