Наказ про запровадження дистанційної роботи через загрозу коронавірусу

Хотинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Хотинської міської ради Чернівецької області

Наказ

12.03.2020                                     м.Хотин                      №____к/тр

Про запровадження дистанційної роботи

через загрозу коронавірусу

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11березня 2020року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», пункту 10, на виконання протоколу позачергового засідання обласної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чернівецької обласної державної адміністрації  №5 від 05 березня 2020 року 17-30 та протоколу позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хотинської районної державної адміністрації №5 від  06 березня 2020 року, наказу відділу освіти Хотинської районної державної адміністрації від 06.03.2020 року №85 «Про забезпечення призупинення освітнього процесу» та розпорядження Хотинської міської ради №43-р від 11 березня 2020 року «Про обмежувальні заходи в закладах загальної середньої освіти, дошкільної, позашкільної освіти та клубних закладах Хотинської міської ОТГ»

Наказую:

1.Запровадити з 12.03.2020 по 03.04.2020 дистанційну роботу на дому працівникам:

Гончарюку В.Г., завгоспу школи;

Онуфрійчук Н.В. , секретарю школи;

Анісімовій А.Б.  , бібліотекарю школи та 0,5 ставки лаборанта;

Таньовській В.В., 0,5 ставки лаборанта школи;

Марчишин О.В., медсестрі школи.

2. Упродовж робочого часу, визначеного правилами внутрішнього трудового розпорядку, працівники зобов’язані:

• виконувати обов’язки, передбачені трудовим договором,
  • відповідати на дзвінки керівника;
  • перевіряти електронну пошту та оперативно відповідати на листи.

3.Запровадити режим чергування для прибиральниць школи та працівників шкільної їдальні: Вислоцькій М.Г., Герцан О.М., Кіріяк О.І., Унгурян Л.М., Юсинчук О.І. (згідно графіку).

4.Бухгалтерії Хотинської ОТГ :

4.1. Оплату працівників проводити в розмірі середньомісячної заробітної плати.

5.Наказ опублікувати на сайті школи

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                    С.Л.Анісімова

З наказом ознайомлені :